2019-02-28

Z przyjemnością informujemy, że grono czytelników naszej biblioteki powiększyło się o nowych członków.

Są to uczniowie klas pierwszych. Oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów naszej szkoły do grona czytelników biblioteki szkolnej, noszące nazwę pasowania na czytelnika odbyło się tuż przed feriami. Specjalnie na tą okazję krótki program artystyczny przygotowała klasa II b. W czasie spotkania pierwszoklasiści zostali zapoznani z Regulaminem Biblioteki, „Prośbami książki” i zasadami pracy biblioteki szkolnej. Na zakończenie uroczystej wizyty gościom wręczono karty biblioteczne, okolicznościowe dyplomy oraz zakładki do książki. Dużym przeżyciem dla nowych czytelników była możliwość samodzielnego wypożyczenia książek po raz pierwszy. Wszystkim życzymy sukcesów czytelniczych!