Europejski Dzień Logopedy w naszej szkole!

2019-03-09

W ramach szkolnych obchodów Europejskiego Dnia Logopedy (6.03.2019) zostały zorganizowane następujące konkursy logopedyczne.

• Plastyczny dla uczniów klas I - IV, w którym uczniowie mieli wykonać szafę zawierającą jedynie takie ubrania, które zawierały w sobie głoski [s/z/c/dz/sz/ż/cz/dż].
  • Literacki dla klas V - VIII, w którym zadaniem uczniów było stworzenie tekstu zawierającego jak największą ilość wybranej przez ucznia głoski [sz/ż/cz/dż/s/z/c/dz].
Rozwiązanie konkursów miało miejsce 6 III br. W konkursie plastycznym III miejsce zajął Wiktor Antończyk z kl. II a a II miejsce - Paulina Pałczyńska z II b. Palma pierwszeństwa przypadła Paulinie Banaszczyk z kl. I a i Bartkowi Banaszczykowi.
W konkursie literackim przyznano dwa wyróżnienia dla: Patrycji Zając z Vc i Jakuba Tochwina z Va.

Prace oceniały: neurologopeda Magdalena Świekatoń-Kolorz i logopeda Katarzyna Marcol. Oceniając prace, jury starało się docenić zaangażowanie uczniów w wykonywaną pracę i pomysłowość. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Autorom wszystkich prac serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia wystawy uczniowskich prac w holu głównym szkoły...