Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne!!!

2019-06-13

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020, Rada Rodziców rekomenduje indywidualne ubezpieczenie Generali od firmy Bezpieczny.pl. Opiekunem ubezpieczenia jest p. Damian Grzegorzyca. Wszelkie pytania i zgłoszenia zdarzeń należy kierować bezpośrednio do niego. Dane kontaktowe na końcu komunikatu.

Proponujemy Państwu skorzystanie z portalu Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród
6 wariantów ubezpieczenia może samodzielnie wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

Dodatkową dla Państwa korzyścią, wynikającą z zakupu tego ubezpieczenia będą zniżki na zakup innych ubezpieczeń dostępnych na www.bezpieczny.pl/20093: komunikacyjnych, majątkowych i na życie.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl należy korzystać
z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie kodu lokalnego Pośrednika: 20093.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

DAMIAN GRZEGORZYCA, Tel: KOM.533761234, email: dgrzegorzyca@bezpieczny.pl