Spotkanie z Mikołajem

2019-12-11

W piątek, 6 grudnia, do naszej szkoły zawitał święty Mikołaj wraz z orszakiem swych pomocników – wdzięcznych aniołków i psotliwych diabełków.

Na gościa czekali niecierpliwie uczniowie klas 1-8, okazało się, że Mikołaj był łaskawy i przymknął oko na niektóre występki uczniów, gdyż każdy otrzymał słodki poczęstunek.

W tym roku po raz pierwszy w spotkaniu brały udział także przedszkolaki. Dzieci z radością i wielkim przejęciem powitały Świętego. Ten niezwykły gość przyniósł prezenty wszystkim oczekującym go. W głębokim worku Mikołaja można było znaleźć zabawki i słodycze. Dzieci w podzięce zaśpiewały mu piosenki, wyrecytowały wierszyki oraz wręczyły piękne, własnoręczne laurki. Ten dzień długo jeszcze będziemy wspominać z uśmiechami na twarzy!