Konkurs Samorządu Uczniowskiego dla przedszkolaków rozstrzygnięty.

2019-12-19

W czwartek, 12 grudnia, nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji Dnia Pluszowego Misia.

Przedszkolaki bardzo się postarały. Każda grupa oddała piękną wspólną pracę, nad której wykonaniem czuwały  niezastąpione panie wychowawczynie. Ponadto chętne dzieci przyniosły swoje indywidualne obrazki przedstawiające ulubionego pluszaka.

Wybór najładniejszej pracy był niezwykle trudny, wręcz niemożliwy, dlatego organizatorzy wstrzymali się od przyznawania miejsc i uznali, że w tym konkursie każdy jest zwycięzcą! Grupy otrzymały dyplom, książeczkę - której głównym  bohaterem oczywiście jest nie kto inny jak miś - oraz słodki poczęstunek. Indywidualne prace również zostały nagrodzone drobnym, acz cieszącym upominkiem.