Dzień Komisji Edukacji Narodowej, czyli ... "Za to, że wiemy... "

2017-10-13

W dniu 13 października, w szkolnej sali gimnastycznej, odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej - to nie tylko popularny Dzień Nauczyciela, ale święto wszystkich pracowników naszej szkoły. Tegoroczne przedstawienie przygotowali dla nas uczniowie klas: IIa, IIIa, IIIb oraz IIIc, wspomagani przez rezolutną Hanię, Zuzię z gitarą i chórki... Do pracowników szkoły popłynęły melodyjne piosenki i gorące - prosto z serca - życzenia. Były też zdrowe upominki - jabłka... podobno "pełne snów". Brawurowe występy nie mogłyby się udać bez dużego wkładu pracy nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej - pań: Wiesławy Meichsner, Barbary Hajok, Jolanty Naczyńskiej i Celiny Sęk - Jarząbek.

Życzenia dla naszych pracowników osobiście złożyli również przedstawiciele: Rady Miasta Rybnika - p. Henryk Cebula, Zarządu Rady Dzielnicy Niedobczyce - p. Adam Niespodziany, Samorządu Uczniowskiego - Nicole Rduch oraz niezawodnej Rady Rodziców - p. Monika Żymełka i p. Monika Morawiec.

Za wszystkie przejawy życzliwości i życzenia, dziękujemy!!!