"Tego się nie spodziewają..." - jasełka 2017

2017-12-22

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy IVc, wspomagani przez niezawodną Zuzię, Wiktorię, Franka i Dawida (za konsolą z muzyką i światłami), wystawili dynamiczne, plastyczne i muzyczne przedstawienie jasełkowe. Bardzo często pojawiał się motyw: "Tego się nie spodziewają...", więc uznaliśmy, że to dobry tytuł.

Z radością w sercu, głośnym śpiewaniem kolęd wspominaliśmy cud narodzin Jezusa. Był jeszcze dodatkowy występ starszych uczniów z góralską kolędą... Społeczność szkolna serdecznie dziękuje pani katechetce M. Zając za wyreżyserowanie tego wzruszającego spektaklu.

Nie zabrakło też ciepłych życzeń wypowiedzianych do nas przez dyrektora szkoły Krzysztofa Sassa. Teraz, Do Siego Roku 2018. Spotykamy się 03 stycznia... już w Nowym Roku!