Lekcja otwarta w ramach programu "Aktywna tablica"

2018-01-18

18 stycznia grono nauczycieli naszej szkoły uczestniczyło w obserwacji lekcji otwartej w klasie 3c. Zajęcia z edukacji matematycznej z wykorzystaniem TIK (technologii informacyjno - komunikacyjnych) bardzo sprawnie poprowadziła mgr Celina Sęk - Jarząbek. Byliśmy świadkami lekcji powtórzeniowej - Mistrzowie matematyki, podczas której wszyscy uczniowie tego oddziału mogli wykazać swoją wiedzę i zaprezentować gościom określone umiejętności, rozwiązując zadania z wykorzystaniem multimedialnej tablicy. Mistrzowie z 3c: liczyli, mierzyli, określali czas, odczytywali temperaturę i posługiwali się interaktywnym kalendarzem. Zauważyliśmy ich wielkie zaangażowanie w tok lekcji i satysfakcję z dobrze rozwiązywanych zadań. Lekcja była atrakcyjna dla uczniów i obserwatorów...

Co najważniejsze! Nowoczesność w szkole przynosi wymierne efekty dla naszych uczniów!