To był dzień pełen wrażeń!

2018-06-01

30 maja 2018 roku był w naszej szkole dniem bez zajęć dydaktycznych, bo obchodziliśmy hucznie Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Atrakcji było, co niemiara! Rada Rodziców wręczyła wszystkim uczniom słodki upominek. Oczywiście wszystko w celu dodania sił do walki na polu sportowym i w rywalizacji klas! Klasa I a wybrała się na wycieczkę do Dżungli. Klasa IIa poświęciłą się zajęciom plastycznym, później pieszo wybrała się na Tężnię. Klasy III rozegrały pierwszą edycję konkursu OMNIBUS. Natomiast oddziały od IV - VII spędziły czas zgodnie ze starą maksymą: "W zdrowym ciele, zdrowy duch!". Najpierw rozegrano rozgrywki sportowe - w ramach szkolnej olimpiady. Następnie - w sali gimnastycznej - odbył się Dzień Europy!