Zmieniamy się dla Was, nie tylko z nazwy!

2018-09-23

Już prawie od miesiąca nasza szkoła to Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi nr 22 im. Juliusza Słowackiego w Rybniku.

Nazwa została zmieniona, bo rozszerzyliśmy działalność o oddział przedszkolny. To jednak nie wszystkie wakacyjne zmiany. Szkoła stała się bezpieczniejsza i ładniejsza dla: Przedszkolaków, Uczniów i ich Rodziców. W okresie wakacyjnym przez Wydział IMI UM Rybnika został przeprowadzony gruntowny remont - dostosowanie budynku do wymogów ppoż. Inwestycja kosztowała ponad 1,5 mln PLN. Efekt - to nowoczesny system ppoż, dostosowanie klatek schodowych, szatni, hydrantów, oświetlenia awaryjnego, dodatkowe wyjścia bezpieczeństwa, a nawet winda dla niepełnosprawnych. Te wszystkie nowoczesne rozwiązania - niewątpliwie - poprawiają nasz komfort, a - przede wszystkim - bezpieczeństwo naszych podopiecznych!