Akademia z okazji Dnia Nauczyciela

2018-10-15

W dniu 12 października, w szkolnej sali gimnastycznej, odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej - to nie tylko popularny Dzień Nauczyciela, ale święto wszystkich pracowników naszej szkoły.

Tegoroczne przedstawienie pt. „Przegląd osobliwości szkolnych” przygotowali dla nas uczniowie należący do szkolnego koła teatralnego: Filip Stronczek, Sebastian Siudy, Jakub Konieczny, Julia Śmigiel, Wiktoria Żagiel, Marcelina Paszek, Hanna Tokarczyk, Zuzanna Gargała, Weronika Nowicka, Julia Kamińska, Dominik Machoczek, Kacper Stronczek oraz Jakub Rak. Odpowiednią oprawą świetlną i muzyczną zajął się niezawodny w tej kwestii Dawid Larysz. Uczniowie w zabawny sposób zaprezentowali różne typy postaci, które na co dzień można spotkać w szkolnych korytarzach – wśród nauczycieli znajdowali się między innymi Anioł i Służbista, zaś w gronie uczniów pojawili się Odpisywacz Zaciekły, Pracuś Szlachetny i inne ciekawe charaktery. Uczniów do występu przygotowały opiekunki koła teatralnego – panie Magdalena Świekatoń-Kolorz oraz Katarzyna Marcol.
Życzenia dla naszych pracowników złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Hanna Tokarczyk i Maurycy Dworniczek oraz panie reprezentujące Radę Rodziców.

Za wszystkie przejawy życzliwości i życzenia serdecznie dziękujemy!