Kronika szkolna... Co słychać w VIb?

2018-11-18

Nowy rok szkolny, nowe wyzwania, nowe sukcesy , wiele zmian. Ale po kolei… Po zasłużonym wakacyjnym wypoczynku wróciliśmy do szkoły pełni motywacji do działania.

Do naszego zespołu klasowego dołączyła Klaudia- bardzo utalentowana plastycznie, którą przyjęliśmy ciepło do naszego grona. Mamy też w tym roku w klasie reprezentanta Samorządu Uczniowskiego – Franka- z którego jesteśmy bardzo dumni. A teraz skrót innych informacji:

-Pod koniec września obchodziliśmy klasowy Dzień Chłopca – w tym roku dziewczyny postawiły się na wysokości zadania i przygotowały wiele niespodzianek;

-Razem z klasą VI a wybraliśmy się na wycieczkę do Czernicy koło Rybnika – zaliczyliśmy pouczające wykłady w Astrolab, mieliśmy możliwość „polecieć” statkiem kosmicznym, a także braliśmy udział w zabawie plenerowej z Harrym Potterem J

-Nasza koleżanka Wiktoria przeszła do kolejnego etapu konkursu „Pokaż, co potrafisz” , godnie reprezentując naszą klasę . GRATULUJEMY!!!

-Uczciliśmy Święto naszych nauczycieli oraz innych pracowników szkoły uczestnicząc w akademii z okazji ich Wielkiego Dnia.

-Michał i Jakub reprezentowali nas w zawodach piłki nożnej na Orliku

-Mamy też w klasie uczestniczki kółka teatralnego Oliwię, Wiktorię i Marcelinę, które dzielnie uczą się ról na różne akademie;

-Niestety nasz kolega Michał przeprowadził się z końcem października i od listopada chodzi do innej szkoły. Będzie nam brakować jego poczucia humoru i atmosfery, którą wnosił w nasze lekcje;

-No i najważniejsze NASZA PAULINKA kończy swój cykl chemioterapii i już niedługo będziemy ją witać w domu!!! Już nie możemy się doczekać, kiedy ją odwiedzimy.

To by było na tyle, jeżeli chodzi o wrzesień i październik- tylko dwa miesiące, a tyle się działo. Wkrótce znowu się odezwiemy , a teraz zapraszamy do fotogalerii.

Uczniowie klasy VI b z wychowawczynią