"Dawno temu, przed wiekami w małej wiosce Betlejem..."

2018-12-14

W tym okresie przedświątecznym - uczniowie klasy II b - przypomnieli, w przygotowanym przez siebie przedstawieniu jasełkowym, historię narodzenia Bożej Dzieciny.

W czwartkowe przedpołudnie uczniowie klasy II b wystąpili z bożonarodzeniowym przesłaniem dla swoich kolegów i koleżanek z przedszkola oraz klas I-III. Zaprezentowali na scenie jasełka oraz piękne kolędy i pastorałki. Dzieci z przejęciem i pełnym zaangażowaniem odtworzyły swoje role. Natomiast po południu wystąpili dla swoich kochanych rodziców. Po zakończeniu części artystycznej mali aktorzy zostali nagrodzeni pełnymi uznania brawami. Przybyli rodzice zostali obdarowani wykonanymi przez dzieci drobnymi prezentami. Jasełka w wykonaniu dzieci wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój i przypomniały, że Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż.