Dzisiaj z przesłaniem miłości i pokoju!

2018-12-21

Tegoroczne przedstawienie jasełkowe zachęcało odbiorców tytułem: "Nawróćcie się!".

Znaną wszystkim historię narodzenia Jezusa przedstawiono z perspektywy Heroda. Ten czuł się zagrożony, bo obawiał się utraty swojego królestwa. Egoizm człowieka zostaje jednak przezwyciężony przez nieograniczoną Bożą Miłość. W małej Dziecinie spełniają się wszystkie nasze marzenia o zdrowiu, szczęściu i radości. Niech żałują Ci, którzy nie mogli obejrzeć spektaklu!

Popisy uczniów koła teatralnego wywoływały wulkan entuzjastycznych braw. Wspaniale dopełniały się z pięknymi kolędami i pastorałkami śpiewanymi przez nasz zespół muzyczny. Dzięki perfekcyjnie przemyślanej i estetycznej dekoracji wczuliśmy się w świąteczny klimat.

Słowem: Czapki z głów dla tego przedsięwzięcia!

Te chwile wzruszeń nie byłyby możliwe bez pomysłu pań reżyserek i oprawy muzycznej. Po stokroć dziękujemy paniom: Marzenie Zając, Magdalenie Świekatoń-Kolorz i Marcelinie Kowalczyk.