Rada rodziców

• p. Ewelina Domek-Gigla - przewodnicząca
  • p. Sandra Stolarczyk - członek

Szanowni Państwo!
Cieszymy się, że tak licznie Państwo przybyli i jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności podczas zakupów, a także okazanego serca i dużej szczodrości podczas licytacji na jakże szczytny cel.
Dziękujemy za życzliwość i mile spędzony czas podczas tego świątecznego spotkania.
Z poważaniem Rada Rodziców.
Wpłaty na Radę Rodziców

Rada Rodziców informuje, że wysokość składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2018/2019 wynosi 60 zł na rodzinę -bez względu na ilość dzieci uczęszczających do naszej szkoły lub przedszkola.

Składka jest dobrowolna, jednak, aby móc sfinansować imprezy szkolne i nagrody w konkursach, potrzebujemy Państwa wsparcia.

Płatności można dokonać u skarbników klasowych, na najbliższym zebraniu.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć nasze dzieci większą kwotą lub przekazać darowiznę, to również można dokonać wpłaty na konto RR: Numer Konta Rady Rodziców BOŚ  69 1540 1128 2060 7092 3890 0001.

Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy i zapewniamy, że wszystkie pieniądze zostaną przekazane dzieciom w postaci dofinansowania szkolnych imprez kulturalnych i nagród w szkolnych konkursach.

Z poważaniem Prezydium Rady Rodziców.

Nr konta Rady Rodziców BOŚ

69 1540 1128 2060 7092 3890 0001

Przypominamy przewodniczącym trójek klasowych Rady Rodziców o zebraniu w dniu 27 września 2018 r. od godziny 17.30 w sali 105.

Szanowni Państwo! Poniżej 5 plików do ubezpieczenia AVIVA!

22 lutego 2018 r. o godz. 17.15 odbędzie się zebranie przewodniczących klas Rady Rodziców.

Zapraszamy!

Ministerstwo Edukacji Narodowej Miasto Rybnik Kuratorium Oświaty w Katowicach