Rada rodziców

• p. Ewelina Domek-Gigla - przewodnicząca
  • p. Sandra Stolarczyk - członek

Rada Rodziców przedstawia sprawozdanie z działalności w roku szkolnym 2018/2019

____________________________________________________________________________________________

Szanowni Rodzice!

Za nami udana impreza. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w organizacji tego wydarzenia. Dzięki za poświęcony czas, chęci, zaangażowanie i za to, że zawsze można na Was liczyć. Podziękowania dla dyrektora  Krzysztofa Sassa za owocną współpracę, za wspieranie naszych pomysłów i pomoc w ich realizacji.

Dziękujemy zaproszonym gościom, że zgodzili się uczestniczyć w naszej imprezie i dali wciągnąć się w konkurencje sportowe, wszystko przyjmując z żartem i uśmiechem.

Rodzicom za pyszne domowe wypieki - ten punkt programu nigdy nie zawodzi i zawsze wybornie smakuje.

Dziękujemy p. Monice Dziewior, p. Gabrieli Szulik i p. Krystynie Rasale za obsługę stanowiska z domowymi wypiekami , ich serdeczność i zaangażowanie. Dzięki dla p. Darii i Tomasza Marszolików, na których zawsze można  liczyć w każdej sytuacji. Dzięki dla p.Agnieszki Urygi za pomoc w obsłudze.

Dzięki dla p. Agnieszki Szmuc i p. Ewy Szczyry za obsługę kasy. Dziewczyny miały ręce pełne pracy, poradziły sobie świetnie! Wielkie  dzięki dla p. Agnieszki i Daniela Janczewskich oraz dla p. Katarzyny i Daniela Wybraniaków  za obsługę grilla. Pieczenie kiełbasy - zadanie niby proste, ale dobrze upieczona kiełbasa to podstawa udanej imprezy.

Serdeczne dzięki dla p. Magdaleny Pendzich i Pań które pomogły w plecieniu warkoczyków oraz dziewczynom- absolwentkom  naszej szkoły: Paulinie Dobosz, Karolinie Grzegoszczyk
i Zuzi Wybraniak oraz Zuzi Krząkale, które malowały buzie dzieciaczkom-Wasza obecność to połowa sukcesu tej imprezy!!!

Dziękuję tym wszystkim, których nie potrafimy wymienić z imienia, a którzy chętnie pomagali, szczególnie Pani, która została zaangażowana do obsługi maszyny z popcornem.

Dziękujemy panom woźnym i paniom z obsługi oraz rodzicom, którzy odpowiedzieli na nasz apel i licznie przyszli pomagać rozkładać, a następnie składać ławy i stoły. Pierwszy raz
od dawna, zostały spakowane w błyskawicznym tempie - to dzięki Wam!

Dziękujemy Paniom kucharkom - poświęciły wiele czasu na przygotowanie pysznej grochówki, do końca ją podawały i wyszły jako ostatnie, dopinając kuchnię na ostatni guzik- bo wszystko musi być idealnie czyste.

Podziękowania dla p. Kasi Siudy ze Stowarzyszenia Słowacki za przygotowanie piniaty, kto był ten wie, jak wiele emocji wywołała.

Dziękujemy Piekarni Piecowski - od lat dostarcza nam pieczywo i zawsze niezawodnie wszystko jest na czas.

Podziękowania dla uczniów z Samorządu Szkolnego - prowadzili Quiz Sportowy – rzetelnie sprawdzając poprawność odpowiedzi. Podziękowania dla firmy Androla - Andrzej Błażewicz za ufundowanie nagród oraz firmie Jan-Mor  za wsparcie finansowe.

Dziękujemy salonowi fryzjerskiemu "BEAUTY STYL", który prowadzi p. Roksana Kotyrba za ufundowanie voucherów na strzyżenia damskie i męskie.

Dziękujemy również wszystkim tym klasom, które przyniosły fanty na nagrody. Szczególne podziękowania dla p. Ani Opolskiej - Sarapaty - dzięki niej można było przygotować tak dużo niespodzianek dla Państwa i obdarować Was tyloma prezentami. Ania jest wielozadaniowa, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Zrobi i załatwi wszystko. Super, że jesteś!

Dziękujemy za życzliwość i mile spędzony czas podczas festynu ,,Słowacki na sportowo''...

Z poważaniem,

Monika Morawiec - Przewodnicząca RR

Aleksandra Błażewicz - Skarbnik RR

Szanowni Państwo!
Cieszymy się, że tak licznie Państwo przybyli i jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności podczas zakupów, a także okazanego serca i dużej szczodrości podczas licytacji na jakże szczytny cel.
Dziękujemy za życzliwość i mile spędzony czas podczas tego świątecznego spotkania.
Z poważaniem Rada Rodziców.
Wpłaty na Radę Rodziców

Rada Rodziców informuje, że wysokość składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2018/2019 wynosi 60 zł na rodzinę -bez względu na ilość dzieci uczęszczających do naszej szkoły lub przedszkola.

Składka jest dobrowolna, jednak, aby móc sfinansować imprezy szkolne i nagrody w konkursach, potrzebujemy Państwa wsparcia.

Płatności można dokonać u skarbników klasowych, na najbliższym zebraniu.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć nasze dzieci większą kwotą lub przekazać darowiznę, to również można dokonać wpłaty na konto RR: Numer Konta Rady Rodziców BOŚ  69 1540 1128 2060 7092 3890 0001.

Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy i zapewniamy, że wszystkie pieniądze zostaną przekazane dzieciom w postaci dofinansowania szkolnych imprez kulturalnych i nagród w szkolnych konkursach.

Z poważaniem Prezydium Rady Rodziców.

Nr konta Rady Rodziców BOŚ

69 1540 1128 2060 7092 3890 0001

Przypominamy przewodniczącym trójek klasowych Rady Rodziców o zebraniu w dniu 27 września 2018 r. od godziny 17.30 w sali 105.

Szanowni Państwo! Poniżej 5 plików do ubezpieczenia AVIVA!

22 lutego 2018 r. o godz. 17.15 odbędzie się zebranie przewodniczących klas Rady Rodziców.

Zapraszamy!

Ministerstwo Edukacji Narodowej Miasto Rybnik Kuratorium Oświaty w Katowicach