Witamy w stołówce Szkoły Podstawowej nr 22

W naszej kuchni oferujemy smaczne i zdrowe domowe obiady. Posiadamy piec konwekcyjno - parowy, w którym możemy przygotować obiady bez tłuszczu lub z bardzo małą jego ilością. Korzystając wyłącznie ze świeżych produktów od sprawdzonych dostawców podajemy codziennie świeże surówki i owoce. Dbamy, aby posiłki były urozmaicone, kolorowe i żeby smakowały naszym uczniom. Zawsze uwzględniamy w jadłospisie ulubione i "zamawiane" przez dzieci potrawy.

Nasza kuchnia wraz z piecem konwekcyjno - parowym

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią dań z naszej stołówki. Panie kucharki dbają nie tylko o wartości odżywcze posiłków, ale również o ich stronę estetyczną, co czyni je atrakcyjne dla dzieci. Zachęcamy do korzystania z usług naszej kuchni. Jakość gwarantowana i sprawdzona!

Nasza szkoła realizuje program Owoce w szkole

Nasi uczniowie korzystają z: Mleko w szkole

plik pdf - 90.2 KB
plik pdf - 43.8 KB