Archiwum: styczeń 2022

2022-01-07

Zgodnie z zapowiedziami 10 stycznia 2022 r. uczniowie wracają do nauki w trybie stacjonarnym.

2022-01-12

Fluoryzacja w klasach I - VI

2022-01-25

Nasi uczniowie wiedzą już wiele na temat smogu. Na zajęciach koła przyrodniczego uczniowie 4a zgłębili zagadnienie diety antysmogowej, przyrządzając lemoniadę oczyszczającą oraz witaminowe owocowe szaszłyki. Dieta antysmogowa pozwala redukować stres oksydacyjny, który jest skutkiem wdychania zanieczyszczonego powietrza. Do diety należy włączyć tzw. antyoksydanty czyli substancje ułatwiające oczyszczenie organizmu ze szkodliwych substancji wprowadzanych z wdychanym powietrzem.

2022-01-25

W grudniu Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole konkurs na najładniejszą bombkę choinkową. Technika pracy była dowolna. Uczniowie przysłali piękne, kolorowe, wymyślne ozdoby.