Sukcesy sportowe naszych uczniów!

2019-05-21

Specjalistami od zdobywania podiów stali się uczniowie klasy sportowej VI a.

01 kwietnia 2019 roku w drużynowych biegach przełajowych drużyna:

- dziewczyn zajęła I miejsce w mieście Rybnik (w składzie: Natalia Jakubowska, Julia Jurczyk, Andżelika Nadolnik, Julia Śmigiel, Hanna Tokarczyk, Anna Włodarska);

- chłopców zajęła II miejsce w mieście Rybnik (w składzie: Maciej Gach, Filip Kalata, Karol Król, Kamil Pasternak, Szymon Pupecki, Maciej Stronczek).

___________________________________________________________________________________

20 maja 2019 roku w miejskim czwóboju LA w ramach Igrzysk Dzieci 2018/2019 drużyna dziewczyn zajęła I miejsce, zdobywając 836 punktów. Reprezentowały nas uczennice VI a: Justyna Błażewicz, Natalia Jakubowska, Julia Jurczyk, Julia Śmigiel, Anna Włodarska. Drużyna zapewniła sobie pewny awans do etapu rejonowego!

Serdecznie gratulujemy, przypominając, że "matką sukcesu" jest pani Wioletta Rek - nauczycielka wychowania fizycznego oraz wychowawczyni klasy VIa.