Matematyczne osiągnięcia naszych uczniów!

2019-05-21

W czasie od marca do maja 2019 uczniowie reprezentujący naszą szkołę zdobywali matematyczne laury w konkursach: "Matematyka nie tylko na poważnie", "Kangur matematyczny" i "Mistrz sudoku".

1. 02 kwietnia 2019 r. drużyna w składzie: Hanna Pendzich (IVb), Magdalena Rudzka (Vc), Radosław Mikółka (VIb) zajęła II miejsce w finale konkursu "Matematyka nie tylko na poważnie".
  2. 21 marca 2019 odbył się ogólnopolski konkurs "Kangur matematyczny". Mamy się czym pochwalić, bo aż 6 naszych uczniów zostało wyróżnionych. Są to: Oskar Kwiek (IVb), Magdalena Rudzka (Vc), Patrycja Zając (Vc), Franciszek Bryja (VIb), Radosław Mikółka (VIb), Paweł Madziar (VIb).
  3. Do finału Wojewódzkiego Konkursu "Mistrz sudoku" zakwalifikowała się Natalia Misiura z VIIIa. Wielki finał już w najbliższy piątek 24 maja 2019 roku.

Bardzo duży wkład w te sukcesy mają nasze panie matematyczki: Katarzyna Pasterny, Maria Sierpińska oraz Iwona Zimoń.

GRATULACJE!!!