Biblioteka potrzebuje Twojej pomocy!!!

2019-10-29

Pomóż naszej szkolnej Bibliotece wygrać 1000 książek!

10 000 książek, które zapełnią biblioteczne półki w 10 podstawówkach. To pula nagród w konkursie Empiku „Tysiąc powodów by czytać”.

Już po raz czwarty Empik zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodą są książki, o których przeczytaniu marzą młodzi czytelnicy. O tym, które książki znajdą się na półkach w bibliotekach w 10 szkołach podstawowych zdecydują sami uczniowie – młodzi czytelnicy. Zasady są proste. Wystarczy, że pracownik szkoły – np. bibliotekarz bądź nauczyciel wypełni  formularz zgłoszeniowy i dołączy podgląd pracy plastycznej przygotowanej przez uczniów. Pracę reprezentującą Naszą Szkołę przygotowała uczennica klasy 6. Przedstawia scenkę z książki Ricka Riordana "Dom Hadesa". Kolejny etap konkursu to głosowanie w aplikacji mobilnej na prace zgłoszone przez szkoły. Głosować mogą wszyscy i to codziennie: uczniowie, rodzice, znajomi, lokalne społeczności oraz miłośnicy książek.

Jak głosować:

1.      Uruchom aplikację i zaloguj się lub zarejestruj w programie Mój Empik ( aplikacja jest darmowa!).

2.      Wybierz szkołę, na którą chcesz głosować (oczywiście SP 22 Rybnik).

3.      Głosuj codziennie od 24.10 do 28.11 2019.

4.      Sprawdzaj na bieżąco wyniki głosowania w aplikacji mobilnej Empik.

Pełna informacja o konkursie znajduje się w Regulaminie na stronie Empiku.

Pracę konkursową wysłaną z naszej szkoły można podziwiać w zakładce: Biblioteka