Klub wolontariatu podsumował udział szkoły w akcji: "Góra grosza"

2021-06-11

Celem akcji Góra grosza" jest pomoc dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami. To niezwykła Góra w niezwykłych czasach, bo ten cały rok szkolny to duże wyzwanie dla nas Wszystkich, ale - jak zwykle - stanęliśmy na wysokości zadania.

Zbiórka monet w naszej szkole trwała od 26 października 2020 r. do 31 maja 2021 r. Zebrane monety zostały posegregowane, przeliczone, spakowane i przekazane przez Pocztę Polską do Towarzystwa Nasz Dom.

Zebraliśmy 35 747  monet o różnych nominałach (68, 83 kg), co daje w sumie kwotę: 700,64 zł.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję Góra Grosza! Żywimy szczerą nadzieję, że zebrane środki przyczynią się do poprawy warunków życia Potrzebujących...