2021-10-21

II ogólnopolski projekt edukacyjny plastyczno-techniczny "Serdeczna Karteczka".

Informujemy, że świetlica wraz z przedszkolem bierze udział w II ogólnopolskim projekcie edukacyjnym plastyczno-technicznym "Serdeczna Karteczka". Projekt ten został stworzony w oparciu o realizację podstawowych kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2021/2022 oraz realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.

Celem projektu jest wykonanie kartek okolicznościowych, które rozwijają aktywność twórczą i kreatywną dziecka oraz są przekazem życzliwości, empatii i szacunku.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Facebooka www.facebook.com/SerdecznaKarteczka, którą każdy z odwiedzających może polubić i obserwować.

Zapraszamy również do zobaczenia zdjęć w naszej galerii "Serdeczna Karteczka". Zdjęcia będą w niej zamieszczane na bieżąco, ponieważ projekt trwa do maja 2022 roku.