Rozstrzygnięcie konkursów bibliotecznych

2021-11-08

Z radością informuję o rozstrzygnięciu konkursów bibliotecznych, zorganizowanych z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Chętni z klas I-VIII mogli wziąć udział w konkursie „Pomylone tytuły” lub wypełnić karty pracy dotyczące baśni i legend.  Autorzy bezbłędnych prac wzięli udział w losowaniu nagród.

Uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym: „Baśnie i legendy z całego świata”. Wszystkie prace były piękne, oryginalne, związane z tematem. Każdemu uczestnikowi należą się gratulacje za włożony trud i pomysłowość. Podziękowania kieruję również do Rady Rodziców, która ufundowała nagrody.

O wynikach konkursu zdecydowało jury w składzie: Beata Sass, Jadwiga Bujok-Zięba.

Wręczenie nagród za konkurs plastyczny oraz losowanie nagród w konkursach klas IV-VIII odbyło się 4 listopada w bibliotece szkolnej.

Decyzję jury oraz wyniki losowania poznacie w zakładce biblioteki szkolnej.

Wszystkie prace, biorące udział w konkursie plastycznym można podziwiać na wystawie mieszczącej się na parterze, obok biblioteki.