Zamiana ról na lekcji chemii

2021-11-19

16 listopada lekcja chemii w klasie 7b została przeprowadzona w zupełnie inny sposób. Uczniowie wcielili się w rolę nauczycieli. Tematem zajęć były: “Zanieczyszczenia powietrza”.

Prowadzący swoje zadanie potraktowali bardzo poważnie i z dużym zaangażowaniem przygotowali się do lekcji, w zajęciach wykorzystali prezentacje multimedialne, makiety, plakaty, lapbooki i referaty oraz wykazali się dużą wiedzą z tego tematu. Świetnie poradzili sobie z udzielaniem odpowiedzi na zadane pytania. Do odpowiedzi niejednokrotnie została wywołana pani Katarzyna Pasterny, która w tym dniu zasiadając w szkolnej ławce, pełniła rolę pilnej uczennicy. Uczniom taka zamiana ról bardzo się spodobała, co można zobaczyć w galerii.