Za Wasze dobre serce...

2022-03-17

W ostatnich dniach od czwartku 10 marca do wtorku 15 marca Rada Rodziców ogłosiła zbiórkę pienieżną na pomoc Uchodźcom z Ukrainy.

Z niekłamaną dumą i radością przekazuję Państwu, że cała społeczność szkolna: uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi uzbierała kwotę 2756,00 zł. W naszej zbiórce wzięli udział również mieszkańcy Niedobczyc, którzy nie mają dzieci w naszej szkole czy przedszkolu! Za każdy dar - z serca dziękujemy!!!

Za większą część tej sumy - decyzją RR - zostały zakupione:

- nowoczesna suszarka bębnowa (1996,88 zł) ;

- 3 proszki 7 kg (89,97 zł);

- 6 płynów do płukania tkanin (51,94 zł).

Wszystkie te dary zostały przekazane w dniu 16 marca 2022 do sali gimnastycznej przy ulicy Górnośląskiej 108, gdzie docelowo ma przebywać nawet 40 osób z ogarniętej wojną Ukrainy!

W dyspozycji RR - na pomoc dedykowaną dla poszkodowanych wojną braci Ukraińców - pozostaje 617,21 zł, które będą wykorzystywane sukcesywnie z przeznaczeniem dla tych ludzi.