Uwaga! Finał konkursu II edycji konkursu akcji informacyjno-edukacyjnej "Wirusoochrona"

2022-03-23

Ogłoszenie wyników konkursu "Jak wygląda wirus" dla przedszkola i klas 1-3 w ramach akcji "Wirusoochrona"

Wyniki konkursu ,,Jak wygląda wirus?", organizowanego w ramach II edycji akcji informacyjno-edukacyjnej ,,Wirusoochrona":

I miejsce:

Oliwia Grzonka Ia

Zuzanna Krawczyk Żabki

2 miejsce:

Julia Czerwińska IIb

Nadia Trocińska Żabki

3 miejsce:

Piotr Sikora Ib

Kamila Połednik Motylki

Wyróżnienia:

Zuzanna Grelich Żabki, Kinga Płaczek Motylki, Emilia Kubećka Żabki, Bartosz Małż Żabki, Paulina Burda I a,
Pola Kubećka II b, Nadia Płaczek I b, Aleksandra Rudzka I b.

W ramach akcji uczniowie ze świetlicy wykonali również plakat edukacyjny, który jest eksponowany na tablicy korytarza szkolnego.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i bardzo dziękujemy za piękne prace. Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców. Zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć wystawkę tych prac w holu szkolnym, laureatów oraz plakat edukacyjny wraz z jego twórcami.