Niecodzienna wizyta w naszej szkole

2022-04-13

W ubiegły czwartek, 7 kwietnia, gościliśmy w naszej szkole kolegów z Ukrainy.

W ubiegły czwartek, 7 kwietnia, gościliśmy w naszej szkole kolegów z Ukrainy. Bogdan, Dima i Danił zwiedzali nasze sale lekcyjne. Członkowie Samorządu Uczniowskiego, oprowadzając chłopców po szkole, dbali o ich dobre samopoczucie i miłą atmosferę. Na pożegnanie podarowali uczniom małą pamiątkę ze „Słowackiego” i zachęcili do kolejnej wizyty. Przypomnijmy, że szkolna społeczność całym sercem wspiera naszych wschodnich sąsiadów z Ukrainy. Wraz z Samorządem Uczniowskim oraz Szkolnym Kołem Wolontariatu włączyliśmy się już w różne akcje pomocy (m.in. Rybnicka paczka dla Ukrainy, zbiórka przyborów szkolnych ZNP oraz zbiórka finansowa na zakup pralki do ośrodka dla uchodźców w naszej okolicy). Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za okazane serce!