Wielkanocne działania szkolne

2022-04-22

Wizyta w Domu Seniora i Wielkanocny Konkurs

W przedświąteczną środę członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu postanowili zrobić niespodziankę pensjonariuszom domu opieki Senior. Przybyli do nich z wielkanocnymi życzeniami, pięknymi świątecznymi kartkami, stroikami oraz świeżo zerwanymi żonkilami, zasadzonymi przez uczestników kółka przyrodniczego. Żonkile rosnące na naszym szkolnym polu nadziei symbolizują budzenie się do życia, radość, szacunek i pamięć. Nasi uczniowie pamiętają o swoich najbliższych sąsiadach zza płotu i przy okazji różnych świąt starają się dać temu piękny wyraz. Samorząd Uczniowski przygotował również z okazji świąt wielkanocny quiz. W wyniku losowania zwycięzcą konkursu okazał się Tomasz Kozaryna z klasy 7a. Nagrodą jest wejściówka do radlińskiej „Wrotki”. Gratulujemy!