2022-04-22

W związku z obchodzonym 22 kwietnia Światowym Dniem Ziemi członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu postanowili przyczynić się do propagowania idei ochrony naszej planety i posprzątali przyszkolny teren. Uczniowie po lekcjach, w godzinach popołudniowych, przybyli wyposażeni w worki na śmieci, rękawice, robocze ubrania. Oczyścili pobliski lasek z przeróżnych odpadów (butelki, puszki, opony, a nawet materiały budowlane). W ciągu godziny wszystkie przyniesione worki zostały zapełnione po brzegi! Miejmy nadzieję, że efekt pracy uczniów zostanie widoczny na długi czas.