5a w Muzeum Ognia i w Parku Rozrywki TWINPIGS

2022-06-09

7 czerwca klasa 5a udała się na wycieczkę do Żor. Pierwszym punktem programu było interaktywne Muzeum w Żorach. Uczniowie mogli wykonywać różne zadania i poszerzyć swoją wiedzę na temat żywiołu jakim jest ogień.

Później klasa przejechała do Parku Rozrywki Twinpigs

Tam czekały różne atrakcje – Strzelnica, Koło Młyńskie, Karuzela Whisky, Nawiedzona Sztolnia, Park linowy, Strefa gier kreatywnych i wiele innych. Największą atrakcją okazały się: Wahadło Montezumy, Family Coaster oraz Tajemnicze Podziemie, które zaprosiło uczniów na seans 5D : „Droga bez powrotu”. Była to przejażdżka, której nie da się zapomnieć. Ekstremalna trasa, która prowadziła przez podziemia i jaskinie. Filmowe tory były pełne zakrętów i gwałtownych zjazdów. Były też przepaście, groźne zwierzęta a nawet upiory z zaświatów.

Pogoda i humory dopisały! Wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni.