Plecak pełen marzeń, czyli atrakcje w Dniu Dziecka...

2022-06-09

W środę, 1 czerwca, nasi uczniowie obchodzili swoje święto. Z tej to okazji nie przeprowadzono tradycyjnych lekcji, zamiast tego zapewniono dużo zabawy i uśmiechu. Impreza dla klas 4-8 została podzielona na dwie części.

W pierwszej części, przygotowanej przez Samorząd Uczniowski, uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty w programie artystycznym „Pokaż, co potrafisz”. Podczas pokazu przeważały występy wokalne, ale nie brakowało również muzycznych, tanecznych czy nawet plastycznych. Jury (w składzie: pan Wojciech Świerczyna, pani Marzena Zając oraz pani Agnieszka Kulig) po długich naradach, wspomagając się pomocą publiczności, zadecydowało o wynikach konkursu.:

I miejsce: Wiktoria Brachmańska, kl. 8c

II miejsce: Jakub Pałczyński, kl. 7a

III miejsce: Alicja Malinowska, kl. 4b

Druga część imprezy – Dzień Sportu - została zorganizowana przez panie wuefistki, panią Zuzannę Fojcik i panią Wiolettę Rek. Klasy rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach. W zawodach z piłki nożnej wygrała klasa 8c z pomocą kolegów z klas siódmych, w grze w dwa ognie przodowały klasy ósme. W konkurencji zwanej „gry i zabawy” na pierwszym miejscu uplasowała się klasa 5a, punkt mniej miała klasa 6a, zaś trzecie miejsce zajęła klasa 4a.

Nagrody tego dnia ufundowała- niezawodna- Rada Rodziców, której serdecznie dziękujemy. Rodzice, pamiętając o święcie swoich dzieci, każdemu uczniowi zapewnili także z samego rana słodką niespodziankę.