Tytuł Prymusa wieńczy dzieło!

2022-06-22

W dniu 21 czerwca 2022 roku na scenie Teatru Ziemi Rybnickiej Pan Piotr Kuczera- Prezydent Miasta Rybnika, w towarzystwie Pana Wojciecha Świerkosza- Zastępcy Prezydenta Miasta Rybnika, wręczyli nagrody dla Prymusów rybnickiej edukacji oraz stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce. Naszą szkołę dumnie reprezentowała Patrycja Zając wraz z opiekunem panią Sylwią Adamczyk.

ddd

Patrycja, jako jedna z nielicznych, na terenie naszego miasta otrzymała oba wyróżnienia. Dodatkowo informujemy, że uczennica 8c na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej osiągnęła średnią 6,0, co skutkuje kolejną nagrodą Złotą Tarczą Słowackiego! Serdecznie gratulujemy, życząc podobnych sukcesów w następnym etapie szkolnym...