Kiermasz już za nami!!

2022-12-10

9 grudnia 2022 te stopy duże i małe powiodły Was pewnie w gościnne szkolne progi!

Portret Słowackiego na tle gwiazdy betlejemskiej

Z całego serca dziękujemy, że tak licznie odpowiedzieliście na zaproszenie. Szkoła od 3 lat nie widziała takich tłumów. O hojności naszych zacnych Gości kronikarze będą wspominać przez długie lata!!! Bez całej "rodzinki" Słowackiego, czyli... przedszkolaków, uczniów, absolwentów, rodziców, dziadków, nauczycieli oraz pracowników obsługi to przedsięwzięcie nie miałoby najmniejszego sensu! Podziękowania kierujemy do Artystów tych najmłodzych z naszego przedszkola i nieco starszych uczniów szkoły. Daliście nam wiele wzruszeń... Specjalne wyróżnienie dla Pani Patrycji Kowolik - Frydrych i Pana Tomasza Świercza - naszych utalentowanych muzycznie pedagogów. Na wysokości zadania - jak zwykle - stanął Samorząd Uczniowski, urozmaicając czas warsztatami ozdób świątecznych, fotobudką i zbiórką dla zwierząt przebywających w schroniskach.

Osobny rozdział to pochwała tytanicznej pracy Rady Rodziców. Te uśmiechnięte Panie reprezentujące poszczególne klasy i oddziały przedszkola na stoiskach ze świątecznymi "cudami". Perfekcyjne Sprzedawczynie i profesjonalny sprzedawca pachnących magią świąt ciast i energetycznych "pajd" ze smalcem i ogórkiem... Panie odpowiedzialne za kasę oraz czuwająca nad wszystkim Pani Monika Morawiec - Przewodnicząca RR - jednym słowem zgrany team.

Mówiąc krótko: Słowacki trafił za gwiazdą i to wprost w nasze serca!