JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE

2022-12-27

21 grudnia w naszej szkole odbyły się tradycyjne jasełka, tym razem przygotowane w całości przez uczniów klasy 6a, pod opieką katechetki Marzeny Zając.

Po trudnym czasie pandemii i przerwie w wystawianiu widowisk bożonarodzeniowych, był to piękny i radosny, pełen wzruszeń czas. Widzowie mogli wziąć czynny udział w jasełkach przez włączenie się we wspólne kolędowanie maleńkiemu Jezusowi. A przepiękny występ klasy 2b zakończył całą uroczystość. Historia Bożego Narodzenia po raz kolejny udowadnia, że maleńka Miłość może działać cuda.

W tym dniu odbyło się również podsumowanie konkursu na najładniej udekorowaną salę lekcyjną, zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski. Zwyciężyła klasa 8a, a wszystkie klasy zostały nagrodzone słodkimi upominkami.

Chętnych zapraszamy na ostatnie przedstawienie jasełkowe 2 stycznia o godz. 16.30. do SP 22.