Złotówka dla Mikołajka

2023-01-07

Szkolne Koło Wolontariatu włącza się w akcję, która jest skierowana do wszystkich chętnych placówek oświatowych: szkół, przedszkoli, uczelni. Zachęcamy do wpłaty symbolicznej złotówki od każdego ucznia. Oczywiście wpłaty są dobrowolne i mogą to być także większe kwoty.

Nasza szkoła również chce pomagać, dlatego postanowiliśmy przyłączyć się do akcji: Złotówka dla Mikołajka.

Od poniedziałku - 9 stycznia  rozpoczynamy zbiórkę  w naszej szkole. Na portierni zostanie umieszczona puszka, gdzie można wrzucać złotówki. Nasi wolontariusze przejdą również po klasach w celu uzbierania jak największej kwoty.

Kochani, dzięki wielu wspaniałym ludziom, malutkimi kroczkami przybliżamy się do naszego upragnionego celu. Jednak wciąż jeszcze 3 miliony złotych do zebrania. Prosimy Was, zostańcie z nami.

Z góry dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc - Tak niewiele, a może odmienić czyjeś życie.