Rekrutacja do szkół podstawowych na terenie miasta Rybnika

2023-04-24

Uwaga, Rodzice/ Prawni Opiekunowie i drogie przyszłoroczne Pierwszaki!

W zakładce: Dla uczniów i rodziców publikujemy listę przyjętych do klas pierwszych w naszej szkole (24.04.2023 r.)

W zakładce: Dla uczniów i rodziców publikujemy listę dzieci zakwalifikowanych do klas pierwszych w naszej szkole (13.04.2023 r.).

Rodzice/ Prawni Opiekunowie dzieci spoza obwodu naszej szkoły są zobowiązani do potwierdzenia w sekretariacie szkoły woli uczęszczania ich dziecka do naszej szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 20 kwietnia 2023 r. do godz. 15.00.

Serdecznie dziękujemy przyszłorocznym Pierwszakom oraz ich Rodzicom za odwiedzenie szkoły w dniu 8 marca 2023!

Do zobaczenia w naszej szkole we wrzesńiu 2023 roku...

Informujemy, że w dniu 29.03.2023 roku o godz. 15.00 zakończyła się rekrutacja elektroniczna dla Rodziców uczniów przyszłorocznych klas pierwszych!

Określony został harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2023/2024 do publicznych szkół podstawowych, dla których Miasto Rybnik jest organem prowadzącym.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się ze stosownym zarządzeniem pana Piotra Kuczery Prezydenta Miasta Rybnika. Można to zrobić, klikając w poniższy link:

Zarządzenie 9/2023 Prezydenta Miasta Rybnika z dnia 5 stycznia 2023 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postepowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2023/2024 do publicznych szkół podstawowych, dla których Miasto Rybnik jest organem prowadzącym.pdf

Informacje szczegółowe dla Rodziców/Prawnych Opiekunów znajdziesz w zakładce: Dla uczniów/rodziców.

Link do strony naborowej: https://rybnik.elemento.pl