Dzień Dziecka w naszej szkole!

2023-06-07

W ubiegłym tygodniu, 1 czerwca, uczniowie radośnie obchodzili swoje święto.

Młodsi w tym dniu pojechali na zapierający dech w piersiach seans filmowy, zaś starsi uczestniczyli w przygotowanych na tę okazję zabawach szkolnych.

O godzinie 9.00 na dużej sali gimnastycznej rozpoczął się konkurs talentów „Pokaż, co potrafisz!” Uczniowie zaprezentowali się jako wokaliści, instrumentaliści, tancerze i artyści-malarze. Poziom był bardzo wyrównany, dlatego decydujący głos miała publiczność zgromadzona na sali. I miejsce zdobył Jakub Pałczyński, II – Alicja Malinowska, zaś na III miejscu uplasowała się Lena Żymełka.

Po występach tradycyjnie już odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Uczniowie brali udział w wieloboju sportowym w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6, klasy 7-8.

Wszyscy świetnie się bawili, dzień z pewnością dostarczył niesamowitych wrażeń.

Za organizację imprezy serdecznie dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu oraz paniom wuefistkom – Zuzannie Fojcik i Wioletcie Rek. Ponadto jesteśmy wdzięczni Radzie Rodziców, która – pamiętając o swoich pociechach – ufundowała atrakcyjne nagrody oraz słodkie paczki dla każdego ucznia.