Szkoły Pełne Talentów – zapraszamy do udziału.

2023-09-19

1 września ruszyła druga edycja akcji “Szkoły Pełne Talentów”. Nasza szkoła ponownie będzie zbierać Talenciaki. Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów, pracowników, ich rodziny i przyjaciół naszej szkoły do wspólnej zabawy.

W pierwszej edycji akcji “Szkoły Pełne Talentów” zorganizowanej przez sieć sklepów Lidl Polska dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało nam się zebrać ponad 2000 Talenciaków. Zostały one wymienione na nagrody: tablet oraz zestaw układanek geometrycznych dla uczniów.

Na czym polega akcja “Szkoły Pełne Talentów”?

- Zrób zakupy w Lidlu. Każde 50 zł wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo to 1 Talenciak.

- Zebrane Talenciaki przekaż szkole osobiście (skrzynka koło portierni).

- Zebrane Talenciaki możesz przekazać szkole elektronicznie skanując na swoim telefonie kod QR i wybierając naszą szkołę lub na komputerze wchodząc na stronę lidl.pl/szkoły, wybierając naszą szkołę i przepisując kod Talenciaka.

- Szkoła wymieni Talenciaki na wybrane przez siebie nagrody.

Serdecznie zachęcamy do udziału.