Mikołajki pełne niespodzianek, czyli czary, mary w naszej szkole

2023-12-06

6 grudnia naszą szkołę i przedszkole odwiedził Mikołaj wraz ze swym orszakiem wiernych pomocników - dobrotliwych aniołków i psotliwych diabełków, a Rada Rodziców ufundowała wspaniały prezent w postaci pokazu iluzjonisty.

Każdy uczeń i przedszkolak otrzymał od Świętego słodkie  co nieco. Dzieci przygotowały się na tę niezwykłą wizytę i założyły na siebie świąteczne akcenty - mikołajowe czapki, rogi renifera czy świąteczne sweterki i getry. Dodatkową atrakcją, którą zapewniła Rada Rodziców, był niesamowity pokaz iluzjonisty. Magik czarował na scenie i zaczarował również nasze dzieci, które z zapartym tchem i napięciem obserwowały niezwykłe magiczne sztuczki.

Z całą pewnością był to dzień pełen wrażeń! Teraz pozostaje być cały rok grzecznym, aby Mikołaj znów odwiedził mury naszej szkoły.