Udział klasy ósmej w Targach Edukacyjnych

2024-03-21

W dniu 21.03 uczniowie klasy 8 mieli okazję poznać ofertę rybnickich szkół ponadpodstawowych.

Uczniowie najstarszej klasy odwiedzili Izbę Rzemieślniczą, a następnie gościli na Targach Edukacyjnych w Zespole Szkół Budowlanych.
Dzień otwarty był szczególną okazją, by nasi ósmoklasiści, którzy już niebawem przystąpią do egzaminu, mogli zapoznać się z ofertą rybnickich placówek. To był dobry czas, kiedy mogli nie tylko zwiedzić szkoły, porozmawiać z nauczycielami, ale także przyszli uczniowie mogli również porozmawiać ze starszymi kolegami i zapytać, jak się czują w swojej szkole. Nasi przyszli absolwenci mieli okazję strzelać z broni laserowej, wzięli również udział w konkursie bibliotekarskim.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, gronu pedagogicznemu i całej społeczności uczniowskiej Izby Rzemieślniczej oraz ZSB za zaproszenie.