Kiczyce! Tam musisz pojechać!

2018-05-10

W czwartek 19 kwietnia klasa VI b - pod opieką pani Iwony Zimoń - wyjechała autokarem na wycieczkę do Kiczyc koło Ochab, aby aktywnie spędzić czas w Ośrodku h2o.

Program wycieczki był podzielony na 2 bloki zajęciowe. Tematem zajęć był „Wyścig z czasem”.

Uczniowie zostali podzieleni na 3 grupy, które zmierzyły się ze sobą w serii nietuzinkowych zadań, konkurencji (zawody „skoczków”, wyścig PEDALO, wyścig gokartami na pedały, zabawy integracyjne i ruchowe).

„Wyścig z czasem”, to program, który zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu, ładuje pozytywną energię i dostarcza niezbędnego składnika do prawidłowego funkcjonowania każdego młodego człowieka – BEZPIECZNEJ ADRENALINY. Zadania, które uczniowie mieli do wykonania kształtowały umiejętności współpracy oraz zdrowej rywalizacji. Pierwszy blok zajęciowy sprawił, że uczniowie byli zmęczeni i z ochotą udali się na obiad oraz krótki odpoczynek.

Dzieci wróciły do domu nieco zmęczone, ale na pewno bogatsze o nietuzinkowe wspomnienia...