Prawdziwy festiwal w SP 22!

2018-05-11

10 maja 2018r. w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja konkursu piosenki "The Voice of SP 22".

W konkursie uczestniczyli chętni uczniowie z klas I - VII. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Naszych młodych wykonawców wspierali rodzice, dziadkowie, rodzeństwo oraz koledzy z klasy. Jury w składzie Janina Rudol, Magdalena Świekatoń- Kolorz oraz Marcelina Kowalczyk rozstrzygnęło o następującym podziale miejsc: I miejsce w kategorii I - III  otrzymał Jakub Pałczyński z klasy IIIa , II miejsce Karol Rozkosz z klasy IIIc oraz wyróżniono Michała Rozkosza z klasy IIa.

W kategorii klas IV- VII I miejsce zdobyła Sonia Szynol z klasy VII a, II miejsce Konrad Bujalski VII a, III miejsce duet Julia Kamińska oraz Zuzanna Gargała z klasy VI b. Wyróżnienia otrzymały następujące osoby: Marta Kwiatkowska, Natalia Misiura, Piotr Ociepka, duet: Julia Woźnica i Wiktoria Żagiel, Nikola Madej, Wiktoria Brachmańska, Kacper Grabowski, Jonatan Stępień.

Społeczność szkolna dziękuje pani Marcelinie Kowalczyk za przygotowanie tego wydarzenia.