Kontynuujemy zajęcia w ramach projektu "Z matematyką na Ty"

2018-10-03

Projekt "Z matematyką na Ty. Edukacja matematyczno - przyrodnicza fundamentem rozwoju rybnickich szkół podstawowych" trwa...

Od września 2018 r. w naszej szkole kontynuujemy projekt "Z matematyką na Ty. Edukacja matematyczno - przyrodnicza fundamentem rozwoju rybnickich szkół podstawowych". Uczniowie wszystkich klas mają szansę uczestniczyć w zajęciach: psychoedukacyjnych, przyrodniczych, rozwijających matematyczno - przyrodniczych oraz wyrównawczych matematyczno - przyrodniczych. Uczniowie klas młodszych biorą udział w 3 zajęciach rozwijających matematyczno - przyrodniczych oraz w 3 zajęciach wyrównawczych matematyczno - przyrodniczych. W klasach IV - VIII prowadzone są 1 zajęcia psychoedukacyjne, 4 zajęcia przyrodnicze oraz 12 zajęć wyrównawczych matematyczno - przyrodniczych. Wszyscy uczniowie naszej szkoły zainteresowani oraz potrzebujący pomocy zostali objęci odpowiednimi zajęciami.

strona główna projektu