Znamy laureatów konkursów z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych 2018!

2018-11-14

14 listopada 2018 roku pani Jadwiga Bujok-Zięba uroczyście wręczyła nagrody i wyróżnienia dla uczniów biorących udział w październikowych konkursach bibliotecznych.

Z okazji obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza Biblioteka przygotowała cztery konkursy. Uczniowie uzdolnieni plastycznie mogli się wykazać w konkursie na najładniejszą zakładkę do książki (klasy I-IV) oraz na plakat pod hasłem: „Książka to przyszłość” (klasy V-VIII). Pozostali chętni wzięli udział w konkursie ze znajomości wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima (klasy II-IV) oraz w konkursie frazeologicznym: „Z przysłowiem za pan brat” (klasy V-VIII). Sponsorem nagród była Rada Rodziców! Wystawa prac konkursowych do obejrzenia w holu głównym na parterze szkoły.

Wyniki znajdziecie w zakładce: Biblioteka.