2018-11-30

W czwartek, 29 listopada, w małej sali gimnastycznej odbyła się dyskoteka szkolna połączona z wróżbami andrzejkowymi dla wszystkich chętnych uczniów z klas V-VIII.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16:00 i trwała do 18:00. Organizacją imprezy zajął się Samorząd Szkolny – członkowie zadbali o dobry repertuar muzyczny. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy wymyślone przez przewodniczącą Hanię. Choć frekwencja na dyskotece nie była stuprocentowa, to i tak można powiedzieć, że impreza się udała. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i z uśmiechem wracali do domu.

Następnego dnia, 30 listopada, Samorząd Szkolny przygotował wróżby andrzejkowe dla klas I-IV. Dzieci chętnie uczestniczyły we wróżeniu, każde z nich chciało poznać swoją przyszłość przepowiedzianą przez nasze wspaniałe „czarodziejki" i „czarodzieja"!