Archiwum: styczeń 2023

2023-01-04

Szanowni Państwo Rodzice/ Prawni Opiekunowie,
działając na prośbę dyrektora Centrum e-Zdrowia, przekazuję komunikat Centrum e-zdrowia dot. udostępnienia dwóch bezpłatnych rozwiązań cyfrowych, które w znaczący sposób ułatwiają opiekę nad zdrowiem dzieci.
Dzięki tym narzędziom rodzice mogą załatwić szereg spraw zdrowotnych swoich dzieci online. Aplikacja zapewnia m.in. wygodny dostęp do e-recept i e-skierowań, ułatwia wykup leków i przypomina o ich zażywaniu, zapewnia dostęp do dokumentów dziecka.

2023-01-07

Szkolne Koło Wolontariatu włącza się w akcję, która jest skierowana do wszystkich chętnych placówek oświatowych: szkół, przedszkoli, uczelni. Zachęcamy do wpłaty symbolicznej złotówki od każdego ucznia. Oczywiście wpłaty są dobrowolne i mogą to być także większe kwoty.