2020-02-17

14 lutego, w obecności Pana Dyrektora, odbyło się oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów naszej szkoły do grona czytelników biblioteki szkolnej.

Specjalnie na tą okazję, krótki program artystyczny przygotowała klasa III b pod opieką Pani Katarzyny Biegańskiej. Po uroczystym pasowaniu na czytelnika, nowi Czytelnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy, karty biblioteczne oraz zakładki do książki. W czasie spotkania pierwszoklasiści zostali zapoznani z Regulaminem Biblioteki, księgozbiorem bibliotecznym, rozmieszczeniem książek na półkach oraz zasadami zachowania obowiązującymi w czytelni. Dużym przeżyciem dla nowych czytelników była możliwość samodzielnego wypożyczenia książek po raz pierwszy. Wszystkim życzę sukcesów czytelniczych i zapraszam do częstego odwiedzania biblioteki i czytelni.