Rada rodziców

Na zebraniu w dniu 25 września 2019 r. dokonano wyboru Prezydium RR.

Skład Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2019/2020

• p. Monika Morawiec - przewodnicząca
  • p. Agnieszka Szmuc - z-ca przewodniczącej
  • p. Anna Opolska-Sarapata - sekretarz
  • p. Aleksandra Błażewicz - skarbnik
  • p. Daria Wieczorek-Marszolik - członek

Skład Komisji Rewizyjnej

• p. Sandra Stolarczyk - przewodnicząca
  • p. Monika Pałczyńska - członek

Plakat konkursu odbywającego się w dniach 25.05.2020 - 01.06.2020

Po udanej imprezie: "z Słowackim - Andrzejkowo i Świątecznie"
Rada Rodziców DZIĘKUJE

• Uczniom i przedszkolakom za uczestnictwo i występy, które urozmaiciły oraz dodały blasku temu piątkowemu wieczorowi, każdy występ wzruszał i bawił do łez.
  • Samorządowi Uczniowskiemu za przeprowadzenie wróżb andrzejkowych oraz pomoc techniczną, w każdej sytuacji można na Was liczyć.
  • Nauczycielom za przygotowanie występów artystycznych oraz wspieranie swoich uczniów.
  • Paniom z przedszkola, za przygotowanie grup przedszkolnych, ich występy wzruszały do łez... oraz za przygotowanie niezwykle oryginalnych ozdób świątecznych - jesteście najlepszym przykładem, że można z prostych wydawałoby się nieprzydatnych rzeczy stworzyć coś niezwykłego i pięknego...brawo Wy!
  • Pracownikom szkoły oraz Paniom z kuchni, zawsze niezawodni i perfekcyjni.
  • Panu Dyrektorowi, za nadzór oraz poprowadzenie imprezy i licytacji, w całych Niedobczycach nie ma lepszego konferansjera.
  • "Klientom", którzy dokonywali zakupów w naszym bufecie oraz stoisku z ozdobami świątecznymi.
  • Wszystkim Gościom, którzy przybyli na naszą imprezę by wspólnie spędzić miło czas, by popatrzeć na występy i kibicować.
  • Sponsorom i ofiarodawcom gadżetów na licytację.
  • Uczestnikom licytacji, za okazaną hojność, Dzięki, której uda nam się zakupić stroje/przebrania dla naszych przedszkolaków... cóż to były za emocje!
  • DZIĘKUJEMY wszystkim Rodzicom (głównie mamom), które zaangażowały się w organizację. Bez Was nie byłoby tak smacznie i ładnie... Wasze ciasta i babeczki smakowały przepysznie, a przekazane ozdoby świąteczne kusiły, przyciągały uwagę i przystroją niejeden stół, choinkę…przy najbliższych świętach. Wasze talenty zaskakują.
  • PODZIĘKOWANIA dla Rodziców, którzy pomagali przy obsłudze stanowisk ze sprzedażą ciast, napojów, ozdób świątecznych, Rodziców, którzy pomagali przy warsztatach artystycznych, oraz którzy pomagali posprzątać. Dzięki Waszej mrówczej, nieocenionej pracy wszystko idzie sprawnie i zgodnie z planem.
  • Przedstawicielom Oddziałowych Rad Rodziców, nasze wspólne pomysły sprawiają radość i uśmiech, kolejne wyzwania przed nami ❗
  • Wielkie słowa uznania i podziękowania dla sprawczyń tego andrzejkowo-świątecznego zamieszania! Przewodniczącej Rady Rodziców - Moniki i Skarbnika Rady Rodziców - Aleksandry, o ich pracy długo przed, w trakcie i po imprezie moglibyśmy napisać co najmniej tak dużo, jak powyżej. Wszystkie sprawy organizacyjne, zakupy, przygotowania, godzinami dopracowywane detale i szczegóły... to wszystko na ich głowie! Zawsze dają radę, poradzą sobie z każdym problemem i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych! Dobrze, mieć angażujące się całym sercem w sprawy szkoły i przedszkola Prezydium!
  • DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy pomagali i uczestniczyli w uroczystości "z Słowackim - Andrzejkowo i Świątecznie" ! Nic nie cieszy bardziej!

Ministerstwo Edukacji Narodowej Miasto Rybnik Kuratorium Oświaty w Katowicach