Uwaga Rodzicu! Rekrutacja do klas 1 czasowo zawieszona!

2020-03-18

Szanowny Rodzicu!

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych wszystkie działania związane z rekrutacją zostają zawieszone.

Prosimy o wstrzymanie się z dostarczaniem dokumentów naborowych do sekretariatów szkół.

Nowe terminy rekrutacji zarówno do przedszkoli jak i do szkół podstawowych zostaną podane do wiadomości po wznowieniu pracy szkół i przedszkoli.

Wszyscy Rodzice, którzy dotychczas zalogowali dzieci do klas 1. nie muszą tego czynić ponownie!!!

W zakładce: Dla uczniów i rodziców znajdziesz: Zarządzenie Prezydenta Miasta Rybnik, harmonogram oraz ulotkę z informacją na ten temat.

Link do strony logowania: rekrutacja klasy 1. 2020/2021

W miejscu użytkownik wpisz PESEL dziecka, nadaj własne hasło i zapisz ucznia do szkoły.