Deszcz złotych sukcesów naszej reprezentacji...

2020-02-27

Dnia 25.02.2020 r. w SP nr 36 w Rybniku – Boguszowicach odbyły się XVIII Halowe Mistrzostwa Rybnika w LA, w których nasza szkolna reprezentacja liczyła 26 osób (uczniów klas od 4 do 8).

Drużynowo reprezentancja SP 22 zajęła:

I miejsce dziewczęta,

III miejsce chłopcy.

Zawodnicy otrzymali dyplomy, a dziewczęta wywalczyły w pięknym stylu puchar dla szkoły.

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:

• Kinga Ciszek – zajęcie I miejsca w biegu 10 ͯ 30 m (grupa młodsza),
  • Anna Włodarska – zajęcie II miejsca w biegu 10 ͯ 30 m (grupa starsza),
  • Natalia Jakubowska – zajęcie I miejsca w biegu 4 ͯ 30 m (grupa starsza),
  • Małgorzata Wilczek – zajęcie I miejsca w rzucie piłką lekarską w tył zza głowy (grupa młodsza).

Klasyfikacja indywidualna chłopców:

• Oliwier Bonowicz – zajęcie I miejsca w biegu 10 ͯ 30 m (grupa młodsza),
  • Patryk Pianka – zajęcie II miejsca w biegu 10 ͯ 30 m (grupa starsza),
  • Daniel Krettek – zajęcie III miejsca w biegu 4 ͯ 30 m (grupa młodsza),
  • Szymon Pupecki – zajęcie III miejsca w biegu 4 ͯ 30 m (grupa starsza),
  • Jakub Rak – zajęcie I miejsca w rzucie piłką lekarską w tył zza głowy (grupa starsza).

Dodatkowo Natalia Jakubowska – uczennica klasy sportowej (VII a) naszej szkoły otrzymała tytuł: „Najlepszej Zawodniczki XVIII Halowych Mistrzostw Rybnika w LA”.

Do sukcesów reprezentacji przyczyniły się nauczycielki - panie: Wioletta Rek oraz Zuzanna Fojcik.

Gratulacje!!!

PS Proszę też zwrócić uwagę, jak pięknie na zdjęciu prezentują się nasi sportowcy w nowych koszulkach z logo szkoły - dar Rady Rodziców naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy!